Podstawowe informacje przed biegiem

 1. TERMIN BIEGU
  Bieg Sylwestrowy odbywa się w dniach 30.12.2020 – 1.01.2021. Pod uwagę brane będą tylko wyniki z tych 3 dni.
 2. DO KIEDY ZAPISY?
  Zapisy kończą się 29.12.2020 r. o godz. 23:59.
 3. TRASA
  Samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać trasa biegu. Wyznacz sobie jej dowolny przebieg w miejscu zamieszkania lub pobytu. Długość trasy biegu to 5 lub 10 km w zależności od zadeklarowanego dystansu w czasie zapisów.
 4. NUMER STARTOWY
  Numer startowy możesz pobrać i wydrukować po zalogowaniu się do swojego konta datasport. Dostępny jest on również na liście zgłoszonych uczestników. Nie ma obowiązku wydruku numeru, przebiegnięcia i przesłania z nim zdjęcia. Obowiązek ten występuje tylko w konkursie. Jeśli bierzesz udział w konkursie na najbardziej oryginalne przebranie, przesłane zdjęcie w przebraniu powinno być również z numerem startowym.
 5. PRZESŁANIE WYNIKÓW
  Pomiar trasy oraz czas powinien być udokumentowany dowolnym urządzeniem GPS (telefon, zegarek itp.) umożliwiającym wykonanie zdjęcia lub zrzutu ekranu. Następnie rezultaty biegu prześlij na biegsylwestrowy@gckis.trzebnica.pl do godz. 23:59 dnia 1.01.2021 r.
 6. MEDAL
  Medal otrzyma każdy uczestnik biegu. Zostanie on przesłany na adres podany w zgłodzeniu. Medal jest odlewany.
 7. KONKURS NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNE PRZEBRANIE
  W konkursie może wziąć udział każdy zgłoszony i zweryfikowany uczestnik wirtualnego biegu sylwestrowego, który do 1.01.2021 prześle na adres biegsylwestrowy@gckis.trzebnica.pl określone regulaminem biegu udokumentowanie udziału w wirtualnym biegu oraz zdjęcie/zdjęcia swojej osoby w przebraniu wraz z wydrukowanym numerem startowym tegorocznego biegu.
 8. OPŁATA STARTOWA

  Opłatę startową przelać należy na rachunek bankowy Gminnego Centrum Kultury i Sportu:

  • 66 9591 0004 2001 0000 4079 0103
  • w tytule wpisując imię i nazwisko uczestnika
  Jeśli mimo dokonania wpłaty nie widzisz się na liście uczestników, nie oznacza to, że wpłata nie dotarła. Lista aktualizowana jest po zaksięgowaniu środków (w zależności od sesji bankowych). Zazwyczaj następuje to następnego dnia od wykonania przelewu. Chcesz to przyspieszyć? Prześlij potwierdzenie płatności na biegsylwestrowy@gckis.trzebnica.pl.