Kriokomora Reh4u

Firma Reh4u przygotowała bardzo praktyczną nagrodę dla zwycięzców kategorii mieszkańców Gminy Trzebnica. najszybszy mężczyzna i najszybsza kobieta zdobędą voucher na 10 wejść do kriokomory. Każdy o wartości 300 zł.

Czym są zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej

Krioterapia jest to forma leczenia zimnem z zastosowaniem niskich temperatur. Zabiegi odbywają się w komorze, w której działa schłodzone ciekłym azotem powietrze. Uzyskiwana temperatura to -110 ºC. Zabieg nie może trwać dłużej niż 3 minuty. Krańcowo niskie temperatury uzyskiwane w kriokomorze wywołują w ustroju reakcje obronne, które są korzystne i skuteczne w przywracaniu zdrowia.
Jednym z najcenniejszych efektów krioterapii jest szybsze gojenie się urazów i zapaleń. Specyfika fizycznych urazów sportowych, ich różnorodność i rozprzestrzenianie się powodują, że krioterapia całego ciała staje się metodą w ich leczeniu. Jest to świetny sposób na wspomaganie leczenia chorób narządu ruchu oraz doskonała forma odnowy biologicznej.
Zabieg jest bezbolesny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm. Następuje po nim intensywne, 30 minutowe rozgrzewanie mięśni na Sali gimnastycznej.

Krioterapia dla osób czynnie uprawiających sport.

Krioterapia jest świetnym sposobem nie tylko leczenia urazów sportowych, ale również wspomagania treningu oraz odnowy biologicznej. Dodatkowy wpływ jaki posiadają zabiegi KRIOTERAPII, to działanie stymulujące na organizm prowadzące do zwiększenia jego wydolności, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu anabolicznego, zbliżonego do wywoływanego przyjmowaniem farmakologicznych środków dopingujących.

Zalety stosowania krioterapii ogólnoustrojowej u osób czynnie uprawiających sport:

  • wspomaganie treningu siłowego i wytrzymałościowego,
  • przyspieszanie odnowy organizmu po wysiłku,
  • wspomaganie leczenia po urazach tkanek miękkich i stawów ( skręcenia, stłuczenia, zwichnięcia),
  • odnowa biologiczna i profilaktyka przetrenowania,
  • minimalizowanie krwawień, analgezji, obrzęków, relaksacja mięśni;
  • doskonałe działanie na psychikę (obniżenie poziomu lęku i zmniejszanie nadpobudliwości),
  • działanie antydepresyjne i zwiększanie aktywności psychicznej.Serdecznie zapraszamy do zapisów.
    Zespół Reh4U.